به دلایلی از جمله قدیمی بودن ساختمان، جمعیت زندان و دیگر مسایل انتقال زندان رفسنجان در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در دستور کار قرار گرفت.

 

حسین رضایی در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان رفسنجان که با حضور مدیر کل سازمان زندان‌های استان کرمان، دادستان رفسنجان و تعدادی از مسئولین و روسای ادارات در محل دادگستری رفسنجان برگزار شد زندان فعلی شهرستان را قدیمی و دارای فضای کم اعلام کرد که نیاز به انتقال و توسعه فضای بیشتر دارد.

به گزارش رفسنجان سلام حسین رمضانی زاده رئیس دادگستری رفسنجان هم در این نشست بیان کرد: با توجه به قدیمی بودن زندان رفسنجان، کمبود فضای فیزیکی با توجه به تعداد زندانیان و جمعیت کیفری شهرستان جابجایی و انتقال زندان رفسنجان نیاز شهرستان است.

وی افزود: بنا به پیشنهاد مسئولین شهرستان و قول مساعد مدیر کل سازمان زندان های استان کرمان و فرماندار رفسنجان مصوب گردید اقدامات اولیه جهت جابجایی زندان و احداث آن در مکان مناسب جدید صورت پذیرد.

رئیس دادگستری رفسنجان خاطرنشان کرد: بنا به موافقت اعضاء حاضر در جلسه باید مجوزهای قانونی در راستای جانمایی و شروع به ساخت زندان با پیگیری مسئولین اجرایی در کمترین زمان ممکن انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *