یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان حضور یافت و در خصوص این بازی صحبت کرد

برای برد به کرمان آمدیم
در ابتدا سال نو را به مردم شریف ایران تبریک می‌گویم. از همه هوادارانمان در فسنجان که از ما استقبال خوبی کردند ممنونم. بازی فردا اولین بازی ما در سال جدید است. بردن این بازی هدف اول ماست و برای بردن به این شهر آمدیم. می‌دانیم با مس رفسنجان بازی راحتی برای هیچ تیمی نیست. به ربیعی بابت تیم خوبش تبریک می‌گویم. ما تیم مس رفسنجان را به خوبی آنالیز کردیم و امیدوارم فردا عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی فردا یک بازی تاکتیکی است چرا که هر دو تیم بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم که بتوانیم سه امتیاز را بگیریم تا در جمع مدعیان بمانیم.

* حامد لک زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید
آنها بهترین خط دفاع لیگ را دارند و این نشان‌دهنده این است که خط دفاعی و گلر این تیم خوب است. حامد لک شاگرد خوب من بوده و زحمت زیادی برای پرسپولیس کشید که از همین جا از او تشکر می‌کنم امید اما امیدوارم که فردا دروازه او را باز کنیم.

اگر استقلال حذف شود ناراحت می‌شوم
درجلسه اخیری که با رضا درویش داشتم متوجه شدم که مشکل خاصی برای گرفتن مجوز حرفه‌ای آسیا نداریم و مدارکی که ارائه می‌دهیم از آن ایراد نمی‌گیرند اما در کل برای فوتبال ما خوب نیست که این اتفاقات رخ بدهد. سال گذشته پرسپولیس و استقلال از لیگ قهرمانان آسیا حذف شدند چرا که ما در زیرساخت‌ها مشکل داریم. باید برنامه‌ریزی خوبی در این خصوص انجام دهیم که این اتفاق رخ نمی‌دهد. اگر استقلال از آسیا حذف شود یک خبر بد برای همه اهالی فوتبال است و باعث ناراحتی همه ما خواهد شد و کسی از این موضوع خوشحال نمی‌شود. من بارها در این باره صحبت کردم که فوتبال حرفه‌ای امکان و شرایط خوبی را می‌طلبد؛ از جمله رسیدگی به تیم‌های پایه، داشتن استادیوم خوب، شفافیت مالی در قراردادها و … از ابزار فوتبال حرفه‌ای است که ما در این زمینه ضعیف هستیم و برنامه‌ریزی ما مشکل دارد.

تیم ملی عملکرد خوبی داشت
دو بازی اخیر تیم ملی را دیدم و به نظرم تیم ملی عملکرد خوبی داشت. البته امیر قلعه‌نویی فرصت زیادی نداشت تا تاکتیک‌هایش را پیاده کند اما بعد از بازی‌های جام جهانی این دو بازی خوب بود. به نظر من تیم ملی این پتانسیل را دارد تا بتواند موفق باشد. به امیر قلعه‌نویی هم بابت انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی تبریک می‌گویم.

مس می‌تواند قطب فوتبال ایران باشد
ثبات لازمه نتیجه‌گیری است و اینکه یک باشگاه بتواند در جام‌های مختلف موفق شود باید ثبات در کادر فنی و مدیریت داشته باشد. امکانات باشگاه مس خوب است و مدیریت خوبی در این باشگاه وجود دارد و به نظرم با یک برنامه‌ریزی می‌تواند عملکرد خوبی داشته باشد. در این چند سال عملکرد مس خوب بوده و در آینده می‌توانند یک قطب در فوتبال ایران باشند.

امکان بازگشت لوکادیا وجود ندارد
قانون اجازه بازگشت لوکادیا به پرسپولیس را نمی‌دهد و همه این حرف‌ها شایعه بود که بیشتر در فضای مجازی مطرح شد اما از نظر قانونی امکان برگشت این بازیکن وجود ندارد. برای این بازی هم مرتضی پورعلی‌گنجی و کمال کامیابی‌نیا را همراه خودمان نداریم و پریرا هم محروم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *