پیگیری باشگاه مس رفسنجان برای برگزاری دربی با حضور تماشاگران تا حصول نتیجه ادامه دارد

در آستانه یکی از دیدارهای حساس استان کرمان در رفسنجان، شاهد تصمیم گیری نهادهای استانی برای جلوگیری از ورود تماشاگران به ورزشگاه شهدای مس رفسنجان بوده ایم که شوک بزرگی به جامعه ورزشی، مردم و هواداران رفسنجانی وارد کرده است.
باشگاه مس رفسنجان بر خود می بالد که هواداران بااخلاق رفسنجانی از حامیان و همراهان تیم فوتبال بوده اند و بخش عمده ای از موفقیت های کسب شده مرهون حضور یکپارچه آنان در ورزشگاه ها بوده است.

تصمیم ناگهانی و به دور از انتظار از سوی نهادهای مربوطه برای همشهریان عزیز ما در رفسنجان سخت و دشوار آمده است و ما را بر آن داشت تا برای تحقق مطالبه به حق مردم دست به کار شویم.

در حالی که باشگاه مس بر حضور هواداران در ورزشگاه تأکید دارد و ورزشگاه شهدای مس پیشگام ورود تماشاچیان در روزهای پساکرونا بوده است، چگونه می تواند در مقابل ممنوعیت حضور «یار دوازدهم» تیم فوتبال در رفسنجان کوتاه بیاید؟

ورود هواداران به ورزشگاهها یکی از راههای تزریق نشاط و شادابی به مردم است و نباید به دلیل ضعف میزبانی تیم مقابل در دیدارهای پیشین تماشاگران را از حضور در ورزشگاه منع کرد.

از مسئولین ذیربط تقاضا داریم ضمن توجه به خواسته باشگاه مس رفسنجان که در راستای دغدغه جدی هواداران و مردم عزیز رفسنجان است، از تصمیم خود مبنی بر منع حضور تماشاچیان صرف نظر کرده و برای ورود تماشاگران چاره اندیشی کنند.

باشگاه مس رفسنجان به عنوان سردمدار حمایت از هواداران در رقابت های لیگ برتر، برای خواسته به حق مردم رفسنجان تمام تلاش خود را به کار بسته و از حقوق شهروندان و تماشاچیان دفاع خواهد کرد.
به امید پیروزی و موفقیت ورزشکاران عزیز تیم مس رفسنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *