در آئین رونمایی از الگوی مدیریت مشارکتی و حکمرانی مردمی شهرداری رفسنجان و آغاز رسمی فعالیت شهرداران دهه هشتادی رفسنجان اعلام شد بودجه ای که شهرداران دهه هشتادی رفسنجان برای اجرای طرح های مدیریت شهری صرف خواهند کرد ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری رفسنجان است.

 

به گزارش پایگاه خبری رفسنجان سلام; محمدمهدی فداکار استاندار کرمان عصر امروز یکشنبه در این آئین با حضور سیداحمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور در امر مردمی‌سازی دولت، امام جمعه رفسنجان و جمعی از مسئولین شهرستان و نوجوانان دهه هشتادی در تالار خیام دانشگاه حضرت ولیعصر (عج) اظهار کرد: شهرداران دهه‌هشتادی کار خود را در رفسنجان آغاز کردند و در مجموع برای اجرای طرح های مدیریت شهری در محله های شهر رفسنجان ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی شهرداری رفسنجان دریافت خواهند کرد.

وی افزود: مدیرپروری کاری بسیار بزرگ که شهردار رفسنجان با محوریت مساجد در دست اقدام دارد.

استاندار کرمان تصریح کرد: کاری که توسط شهردار به همراه شورای اسلامی شهر در حال انجام و کاری ثمربخش است.

فداکار گفت: کاری به مانند دوران دفاع مقدس که عمده رزمندگان آن دوران، نوجوان و جوان بودند و جنگ تحمیلی را به پیروزی رساندند لذا انقلاب از روز اول تکیه اصلی آن نسل جوان بود و بزرگترین فرصت را همین جوانان برای پیروزی جمهوری اسلامی خلق کردند.

وی عنوان کرد: در مسائل شهری مردم توقعات متنوعی دارند که شهردار و شورای اسلامی شهر به تنهایی نمی توانند پاسخگوی مردم باشند بنابراین وقتی جمع هزار نفری از شهرداران و متخصصان نوجوان در رفسنجان در تصمیم گیری های این شهر دخیل باشند به یقین مثمر ثمرخواهد بود.

امام جمعه رفسنجان هم در این مراسم اظهار کرد: در طرح حکمرانی شهرداران نوجوان؛ شهردار رفسنجان با کمک دستگاه های دیگر به جوانان و توانمندی آن ها اعتماد کرد و از فکر، تدبیر و عقلانیت آن ها برای کار استفاده می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *