‎اگر به فوتبال کرمان انگ بزنند، چه کسی جواب می‌دهد!؟

سرپرست تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: دوست نداریم اتفاقاتی بیفتد که بعد ها استان کرمان و باشگاه‌های این استان زیر سوال بروند

به گزارش …. در خصوص اینکه گفته می‌شود قرار است به خاطر اتفاقات بازی مس کرمان و پرسپولیس، دربی کرمان در این هفته و همچنین سایر مسابقات در این استان تا پایان فصل بدون تماشاگر برگزار شود، اظهار داشت:

متاسفانه رسما به باشگاه‌ها ابلاغ شده که بازی‌ها بدون تماشاگر باشند. شورای تامین استان به سه باشگاه ( مس رفسنجان، گل گهر و مس کرمان) مستقیم نامه زده که بازی‌های این ۳ تیم تا آخر فصل بدون تماشاگر باشد.

سرپرست تیم مس رفسنجان گفت:
می‌گویند به خاطر شرایط و مسائل زیرساختی است. اگر بابت زیر ساخت‌هاست چرا هفته قبل بازی پرسپولیس پر از تماشاگر بود؟ اگر هم در کرمان اتفاقی افتاده که سیرجان و رفسنجان نباید تقاص پس بدهند. گاهی اتفاقات در ورزشگاه‌ها اجتناب ناپذیرند. با این شرایط هر ۳ تیم متضرر می‌شوند. تیم ما و گل گهر در رقابت بالای جدول هستند. خود مس کرمان که الان در خطر سقوط قراردارد، بعد از دربی دو بازی مهم را باید میزبانی کند.

وی تصریح کرد:
این هفته در دربی ما میزبان مس کرمانی هستیم. بازی با نفت مسجدسلیمان میزبان بودیم تماشاگر آمد. بازی با استقلال و پرسپولیس ورزشگاه پر شد. آیا خون از دماغ کسی آمد یا اتفاقی افتاد؟ نباید به خاطر اتفاقی که در کرمان می‌افتد ما ضرر کنیم. باید تعامل بیشتری بین مسئولین استانی باشد. اگر همه کمک کنند و پای کار باشند هیچ اتفاقی نمی‌افتد. امیدوارم مسئولین از این تصمیم صرف نظر کنند و هر ۳ تیم استان کرمان هم نتیجه بگیرند. الان دو تیم نفتی پایین جدول هم ممکن است از این قضیه متضرر شوند. ممکن است فردا به همه ما انگ بزنند که این تیم‌ها پشت پرده داشتند و به همین دلیل بازی‌ها بدون تماشاگر شد. فردا چه کسی جواب این حرف‌ها و انگ‌ها را می‌دهد؟ دوست نداریم اتفاقاتی بیفتد که بعد ها استان کرمان و باشگاه‌های این استان زیر سوال بروند.
رضایی گفت:
باید تصمیم عاقلانه و فکورانه‌ای گرفته شود. باشگاه ما در مکاتبه با فرمانداری درخواست داده جلسه‌ای برگزار شود تا تا بتواند مجوزهای لازم برای حضور تماشاگران را بگیرد. حتی هیات فوتبال استان هم در جریان نبوده، رئیس هیات فوتبال می‌گوید من اصلا خبر نداشتم. جلسه‌ای بوده که شورای تامین بدون حتی نماینده اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال برگزار کرده و این تصمیم گرفته شده است. ای کاش حداقل نماینده ۳ باشگاه را می‌خواستند. مطمئنم اگر این هفته دربی بدون تماشاگر باشد و هفته بعد که مس کرمان میزبان بگویند تماشاگر باشد بازهم به ما انگ می‌زنند که برنامه داشتند و حرف‌های زیادی در می‌آورند.
وی در مورد شرایط تیم مس رفسنجان در آستانه دربی کرمان، اظهار داشت:
اوضاع تیم خوب است. تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و مطمئنم بازی خوبی می‌شود. تیم ما از ابتدای سال جزو تیم‌های با برنامه و خوب لیگ بوده و تیم قابل احترامی هستیم.
سرپرست مس رفسنجان در مورد مذاکره برای حضور ربیعی در تیم ملی امید و همچنین اخباری که پیرامون پیشنهادات تیم‌های دیگر مطرح شده، عنوان کرد:
خداراشکر آنقدر مدیریت ربیعی در تیم خوب بوده که بچه ها به نحو احسن کارشان را انجام می‌دهند. سرمربی ما واقعا به کارش متعهد است. او پشتکار زیادی دارد و بسیار در کارش جدی است. برای تیم ملی امید به ربیعی پیشنهاد شد و از نهادهای مختلف هم با او تماس گرفتند. اما خودش اعلام کرد با اینکه این پیشنهاد باعث افتخار است اما الان زمان مناسبی نیست. ربیعی به کار خودش در مس رفسنجان ادامه می‌دهد. امیدواریم برای فصل آینده هم بماند. باشگاه برای تمدید قراردادش با او صحبت کرده و ان‌شاالله این همکاری ادامه پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *